Movies
Ratings
318
The HandRated ★ 0.5
BombshellRated ★ 3.0
Hotel MumbaiRated ★ 3.5
The FounderRated ★ 4.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.5
The ShallowsRated ★ 4.5
Olympus Has FallenRated ★ 4.0
InfernoRated ★ 5.0
American HustleRated ★ 4.0
Me Before YouRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 3.5
Life as We Know ItRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 4.5
PapermanRated ★ 4.5
American PsychoRated ★ 3.5