Movies
Ratings
776
SmugglersRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 2.5
SoulRated ★ 3.0
A Cure for WellnessRated ★ 3.5
A Quiet PlaceRated ★ 4.5
Bird BoxRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
SullyRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 2.0
ZootopiaRated ★ 4.0
Murder on the Orient ExpressRated ★ 3.5
Frozen FeverRated ★ 4.0
Nocturnal AnimalsRated ★ 4.5
ToastRated ★ 3.0
DunkirkRated ★ 4.0
TenetRated ★ 3.5
I OriginsRated ★ 4.5