Series
Ratings
53
Some Day or One DayRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 2.5
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.0
GoblinRated ★ 5.0- Three Guys and Three GirlsRated ★ 3.5
- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
- OrangeRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
RivalRated ★ 4.5
Yellow HandkerchiefRated ★ 5.0- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 5.0
- VirtueRated ★ 5.0
The Snow QueenRated ★ 5.0
Thousand Years of LoveRated ★ 2.5
Save The Last Dance for MeRated ★ 5.0
NonstopRated ★ 5.0- Typhoon In That SummerRated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 4.5
Golden FishRated ★ 4.0