Titles you rated
PandoraRated ★ 2.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.5
Zathura: A Space AdventureRated ★ 2.0
American SniperRated ★ 4.0
After EarthRated ★ 3.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.0
Terminator GenisysRated ★ 3.0
Sing StreetRated ★ 4.0
NoahRated ★ 2.5
AmadeusRated ★ 4.5
TedRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Operation ChromiteRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 4.0