Movies
Ratings
175
WickedRated ★ 5.0
Wicked: For GoodRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
tick, tick...Boom!Rated ★ 4.0
Love at First SightRated ★ 4.0
MaterialistsRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
DuneRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.5
MinariRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
A Simple FavorRated ★ 4.0
Enola Holmes 2Rated ★ 4.0
Enola HolmesRated ★ 4.5
CarolRated ★ 5.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
Two Days, One NightRated ★ 4.5
Radio StarRated ★ 3.5- Take OffRated ★ 3.5
Detective Conan: The Fourteenth TargetRated ★ 4.0