Series
Ratings
24
Anne with an ERated ★ 4.5
The RookieRated ★ 4.0
WellmaniaRated ★ 4.0
The Four SeasonsRated ★ 4.0
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 5.0
The ResidenceRated ★ 4.5
Ginny & Georgia Season 1Rated ★ 5.0
Bridgerton Season 2Rated ★ 4.5
Nobody Wants This Season 2Rated ★ 4.5
Nobody Wants This Season 1Rated ★ 5.0
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 5.0
Bridgerton Season 3Rated ★ 4.5
BridgertonRated ★ 5.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 5.0
Grey's AnatomyRated ★ 5.0
Grey's AnatomyRated ★ 5.0
Grey's AnatomyRated ★ 5.0
Grey's AnatomyRated ★ 5.0
Grey's AnatomyRated ★ 5.0