Movies
Ratings
43
All About My WifeRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Searching for Sugar ManRated ★ 5.0
Pitch PerfectRated ★ 5.0
Superman IIIRated ★ 5.0
Thelma & LouiseRated ★ 5.0
JFKRated ★ 5.0
Cherry Blossoms - HanamiRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
One Flew Over the Cuckoo's NestRated ★ 5.0
Live Free or Die HardRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
District B13Rated ★ 5.0
Butch Cassidy and the Sundance KidRated ★ 5.0
Hear MeRated ★ 5.0
Battle for the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Superman IIRated ★ 5.0
ContactRated ★ 5.0
PunchRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0