Titles you rated
Midnight FMRated ★ 3.0
Heart is...Rated ★ 2.5
Man of SteelRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.5
TedRated ★ 3.0
Christmas in AugustRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.5
GattacaRated ★ 3.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Jail BreakersRated ★ 4.0
Old PartnerRated ★ 2.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
Best ChefRated ★ 3.5
Superman ReturnsRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
Barefoot GibongRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.5