Movies
Ratings
1000
Save the Green Planet!Rated ★ 3.5
The KillerRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.5- Love ResetRated ★ 3.5
Hi.5Rated ★ 3.5
MantisRated ★ 2.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
The French DispatchRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5- A Man Who Heals the CityRated ★ 3.0
The King of KingsRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.0
Shark: The BeginningRated ★ 3.0
Predator: Killer of KillersRated ★ 3.5
RevelationRated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
Bogota: City of the LostRated ★ 2.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.5