Series
Ratings
216
The Price of ConfessionRated ★ 4.0- Sing Again Season 4Rated ★ 3.5
GachiakutaRated ★ 3.5
The Murky StreamRated ★ 4.0
Low LifeRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
ONE: High School HeroesRated ★ 3.5
Mercy for NoneRated ★ 2.5
Nine PuzzleRated ★ 4.0
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
KarmaRated ★ 4.0- 어른 김장하Rated ★ 3.5
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 3.5
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
The SympathizerRated ★ 4.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5