Titles you rated
- School Meals Time Season 2Rated ★ 2.5
- School Meals TimeRated ★ 2.5
- Shitamachi RocketRated ★ 2.5
Violet EvergardenRated ★ 2.5- Yuru Camp△ SPRated ★ 2.5
- Yuru Camp△ Season 2Rated ★ 2.5
Tegami Bachi ReverseRated ★ 2.0
Tegami Bachi: Letter BeeRated ★ 2.0- 名探偵コナン コナンと海老蔵歌舞伎十八番ミステリーRated ★ 4.0
Conan, the Boy in FutureRated ★ 3.5
Saga of Tanya the EvilRated ★ 3.0
HyoukaRated ★ 2.5
Servant X ServiceRated ★ 2.0
Laid-Back Camp Season2Rated ★ 3.0
Laid-Back Camp Season 1Rated ★ 3.0- ヒガンバナ~警視庁捜査七課~Rated ★ 2.0
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 2.0
Re: Life in a different world from zero Season 2Rated ★ 3.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 3.0- Umizaru EvolutionRated ★ 2.5