Titles you rated
Saw 3DRated ★ 4.0
Monsters vs. AliensRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 1.0
Saw IIIRated ★ 5.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 4.0
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 4.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 4.0
The ShiningRated ★ 3.0
Warm BodiesRated ★ 4.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 4.0
TangledRated ★ 3.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 4.0
The Divine WeaponRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
I Am Number FourRated ★ 4.0
Modern TimesRated ★ 5.0
Battlefield HeroesRated ★ 5.0
OblivionRated ★ 5.0
The ReapingRated ★ 4.0