Series
Ratings
101- VRated ★ 4.0
The Fugitive: Plan BRated ★ 3.5
Queen of ReversalsRated ★ 4.0- The Final MatchRated ★ 4.5
9 End 2 OutsRated ★ 4.0
Lily FeverRated ★ 3.5
Love in Your BosomRated ★ 4.0
Autumn in My HeartRated ★ 4.5
Something Happened in BaliRated ★ 5.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.5
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
Gurren LagannRated ★ 5.0
Alone in LoveRated ★ 5.0- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 2Rated ★ 4.0
- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 1Rated ★ 4.0
- Palace of DreamsRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0
Nadia: The Secret of Blue WaterRated ★ 4.5
Lovers in ParisRated ★ 4.5
Queen of HousewivesRated ★ 4.0