Titles you rated
Resident Evil: RetributionRated ★ 5.0
UnknownRated ★ 5.0
Robin HoodRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 4.0
Stake LandRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
RedRated ★ 5.0
Total RecallRated ★ 5.0
The Bourne LegacyRated ★ 5.0
28 Weeks LaterRated ★ 4.0
Eagle EyeRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 3.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
TakenRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 5.0
ThorRated ★ 4.0