Titles you rated
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Shoot 'Em UpRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
DreamgirlsRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
Death Note: The Last NameRated ★ 3.0
A MuseRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 4.0
The ClientRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
SkyfallRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 2.0
Perfect GameRated ★ 3.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 5.0