Movies
Ratings
85
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
Cowboy Bebop: The MovieRated ★ 4.0
The HostRated ★ 5.0
Rough CutRated ★ 4.0
District B13Rated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
RoboCop 2Rated ★ 3.0
TarzanRated ★ 5.0
The Lost BladesmanRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 5.0
General's Son IIRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0