Movies
Ratings
20
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
BlindRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 1.0
Spider ForestRated ★ 1.0
LolitaRated ★ 1.0
May 18Rated ★ 4.0
Cats & DogsRated ★ 1.0
The Front LineRated ★ 4.0
Death Note: The Last NameRated ★ 4.0
Hannibal RisingRated ★ 1.0
71: Into the FireRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 1.0
R-PointRated ★ 3.0
MossRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 3.0
Saving Private RyanRated ★ 3.0
I, RobotRated ★ 3.0