Movies
Ratings
420
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 1.0
Jurassic WorldRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 3.0
The IllusionistRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
The True-taste ShowRated ★ 4.5
Top GunRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 3.5
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 2.5
AssassinationRated ★ 4.0
VenomRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 4.5
The HimalayasRated ★ 3.0
ChefRated ★ 3.5
Star Trek: BeyondRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0