Movies
Ratings
442
Insidious: Chapter 2Rated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.0
Last HolidayRated ★ 4.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 3.5- The Case of Hana & AliceRated ★ 3.0
Summer Days With CooRated ★ 5.0
Wreck-It RalphRated ★ 3.5
Help! I'm A FishRated ★ 5.0
Saint Young MenRated ★ 4.5
MaleficentRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.0
The PurgeRated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 1.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Lilo & Stitch 2: Stitch has a GlitchRated ★ 3.5
HopRated ★ 3.0
The Tale of the Princess KaguyaRated ★ 5.0
Chico & RitaRated ★ 4.5
Monsters vs. AliensRated ★ 4.0
Stuart Little 2Rated ★ 4.0