Titles you rated
AladdinRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 3.0
Jumanji: The Next LevelRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 3.5
Toy Story 4Rated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 3.0
Red Shoes And The Seven DwarfsRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 3.0
AquamanRated ★ 3.0
PolarRated ★ 3.0
Black Mirror: BandersnatchRated ★ 3.5
You Don't Mess with the ZohanRated ★ 3.0
Fantastic PlanetRated ★ 3.5
CocoRated ★ 3.5
The BattalionRated ★ 3.0
Cars 3Rated ★ 3.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.0
The RevenantRated ★ 3.0