Movies
Ratings
437
The Accidental DetectiveRated ★ 3.5
Eat Pray LoveRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 2.5
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 3.0
American UltraRated ★ 4.0
TomorrowlandRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
San AndreasRated ★ 4.5
Fantastic FourRated ★ 3.5
Enemies In-LawRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 4.0
Ghost HouseRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 4.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.0
HopeRated ★ 4.0
FriendRated ★ 2.0