Titles you rated
Noragami AragotoRated ★ 5.0- AjinRated ★ 4.0
Angel Beats!Rated ★ 5.0
Food Wars!Rated ★ 5.0
Beyond The BoundaryRated ★ 5.0
Toradora!Rated ★ 5.0
Love, Chunibyo & Other Delusions!Rated ★ 5.0
Heartbroken ChocolatierRated ★ 5.0- K-ON!Rated ★ 5.0
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 5.0
ERASEDRated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 4.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
The Misfit of Demon King AcademyRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
Only Murders in the Building Season 1Rated ★ 5.0
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Three Meals a Day: DoctorsRated ★ 4.0
Shikimori's Not Just a CutieRated ★ 4.0