Movies
Ratings
559
WhiplashRated ★ 5.0
NightcrawlerRated ★ 4.5
VoicesRated ★ 4.0
The Texas Chain Saw MassacreRated ★ 3.5
Muoi: The Legend of a PortraitRated ★ 3.5
Silent Hill: Revelation 3DRated ★ 3.5
4 Horror Tales - Hidden FloorRated ★ 5.0
The EyeRated ★ 4.0
I Still Know What You Did Last SummerRated ★ 5.0
A Blood PledgeRated ★ 3.0
4 Horror Tales - RoommatesRated ★ 5.0
CarrieRated ★ 5.0
Dark WaterRated ★ 3.0
YogaRated ★ 2.5
VoiceRated ★ 3.5
The Ring TwoRated ★ 3.0
CarrieRated ★ 4.5
The WigRated ★ 3.0
The GrudgeRated ★ 3.0
Mr. VampireRated ★ 2.5