Titles you rated
- FeelingsRated ★ 5.0
NCISRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Sex and the City Season 3Rated ★ 4.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 3.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 2.5
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 5.0
Winter SonataRated ★ 4.0- Star in My HeartRated ★ 4.0
- School Season 1Rated ★ 4.0
KAIST Season 1Rated ★ 3.5
PhoenixRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.5