Titles you rated
ShrekRated ★ 4.0
Lump of SugarRated ★ 5.0
Goal! The Dream BeginsRated ★ 5.0
GodzillaRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 5.0
The Hangover Part IIRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
Independence DayRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
SaltRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
MarathonRated ★ 4.0
2012Rated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0- D-WarRated ★ 4.0