Movies
Ratings
705
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
The Fatal EncounterRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Thread of LiesRated ★ 4.0
Non-StopRated ★ 3.0
Life or Something Like ItRated ★ 3.0
Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of LifeRated ★ 3.0
HarmonyRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
Rent-a-CatRated ★ 4.0
The HeatRated ★ 4.0
How I Live NowRated ★ 4.0
Crazy/BeautifulRated ★ 4.0
A Millionaire's First LoveRated ★ 2.0
Revolutionary RoadRated ★ 3.0
Lovely ComplexRated ★ 4.0
Saving SantaRated ★ 4.0
In Her ShoesRated ★ 4.0
My Sister's KeeperRated ★ 4.0