Series
Ratings
16 Taxi DriverRated ★ 3.0 Taxi DriverRated ★ 3.0
 Dr. RomanticRated ★ 4.0 Dr. RomanticRated ★ 4.0
 Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5 Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
 ChernobylRated ★ 4.5 ChernobylRated ★ 4.5
 Squid Game Season 1Rated ★ 3.0 Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
 Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.5 Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.5
 Daily Dose of SunshineRated ★ 2.5 Daily Dose of SunshineRated ★ 2.5
 Mask GirlRated ★ 2.5 Mask GirlRated ★ 2.5
 D.P.Rated ★ 3.5 D.P.Rated ★ 3.5
 A Killer ParadoxRated ★ 3.0 A Killer ParadoxRated ★ 3.0
 Kill la KillRated ★ 2.5 Kill la KillRated ★ 2.5
 Made In AbyssRated ★ 3.5 Made In AbyssRated ★ 3.5
 Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0 Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
 Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5 Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
 Attack on TitanRated ★ 5.0 Attack on TitanRated ★ 5.0
 Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0 Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0