Titles you rated
The Passion of the ChristRated ★ 3.0
HancockRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
UpRated ★ 3.0
Independence DayRated ★ 3.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
CubeRated ★ 2.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
My Name Is KhanRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 5.0
The Fifth ElementRated ★ 5.0
Starship Troopers: InvasionRated ★ 5.0