Titles you rated
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
TarzanRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
Angels & DemonsRated ★ 4.0
TedRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 3.0
HancockRated ★ 3.0
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
InceptionRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 4.0
The BirdsRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 3.0
District 9Rated ★ 5.0