Titles you rated
- K-ON!Rated ★ 3.5
Is the Order a Rabbit?Rated ★ 2.5
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 3.5- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 2.5
Himouto! Umaru-Chan RRated ★ 3.0
Himouto! Umaru-chanRated ★ 3.0
Invaders of the Rokujyouma!?Rated ★ 2.0
No Game No LifeRated ★ 2.5
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 3.5
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 4.0
Love, Chunibyo & Other Delusions!: Heart ThrobRated ★ 3.0
Dagashi KashiRated ★ 3.0
Dagashi KashiRated ★ 3.0
Love, Chunibyo & Other Delusions!Rated ★ 3.5
THE iDOLM@STER SideMRated ★ 3.5
Clannad After StoryRated ★ 4.5
ClannadRated ★ 3.5
Eromanga SenseiRated ★ 3.5
Cells at Work!Rated ★ 3.0- www.working!!Rated ★ 3.5