Titles you rated
Trolls World TourRated ★ 4.0
Crazy RomanceRated ★ 3.0
Start-UpRated ★ 2.5
Frozen IIRated ★ 3.5
The ClosetRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 2.5
AladdinRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 4.0
Innocent WitnessRated ★ 4.5
WALL-ERated ★ 5.0
CarolRated ★ 4.5
Pretty WomanRated ★ 2.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.5