Titles you rated
SKY CastleRated ★ 4.5
Kimchi Cheese SmileRated ★ 4.0
The Accidental CoupleRated ★ 4.0
Mom's Dead UpsetRated ★ 4.0
Three BrothersRated ★ 4.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 4.5
Rooftop PrinceRated ★ 3.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 5.0
You're BeautifulRated ★ 2.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.5
School 2013Rated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 2.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 2.5
Reply 1997Rated ★ 4.0