Series
Ratings
124
The Worst of EvilRated ★ 2.0
MovingRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 2.5
D.P. Season 2Rated ★ 2.5- Cabbage Guru & Radish guru's Once Upon a TimeRated ★ 2.5
Family Outing Season 1Rated ★ 3.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.5- InuYashaRated ★ 3.0
Digimon AdventureRated ★ 3.0- InuYashaRated ★ 3.5
Love NaggersRated ★ 2.5
High KickRated ★ 2.5
Coffee PrinceRated ★ 2.5
The King of PigsRated ★ 3.0
Big Bet Season 2Rated ★ 3.0
Pale MoonRated ★ 1.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 3.0
Big Bet Season 1Rated ★ 3.0
Black KnightRated ★ 1.5