Movies
Ratings
1402
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Venom: The Last DanceRated ★ 1.5
Kung Fu Panda 4Rated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
Stop Making SenseRated ★ 4.0
BallerinaRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 2.5
Jurassic World RebirthRated ★ 2.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
ElioRated ★ 2.5
Lilo & StitchRated ★ 2.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Minecraft: The MovieRated ★ 2.0
The MatchRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 2.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 2.0