Series
Ratings
169
Bonappetit Your MajestyRated ★ 2.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Angry MomRated ★ 3.5
Woman of DignityRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.5- Unknown SeoulRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
LTNSRated ★ 4.5
내가 죽기 일주일 전Rated ★ 4.5
KarmaRated ★ 4.0
It's NightRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
NewtopiaRated ★ 2.5
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 2Rated ★ 3.5
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0- Love in the Big CityRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0