Movies
Ratings
103
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
Doraemon: Nobita in the Wan-Nyan Spacetime OdysseyRated ★ 3.5- ドラえもん のび太の結婚前夜Rated ★ 4.0
Doraemon: Nobita and the Legend of the Sun KingRated ★ 3.0- Doraemon: New Nobita's Great Demon - Peko and the Exploration Party of FiveRated ★ 3.5
- Doraemon: Nobita and the Winged BravesRated ★ 3.5
Doraemon: Nobita's Great Battle of the Mermaid KingRated ★ 4.5- Doraemon: Nobita and the New Steel Troops: ~Winged Angels~Rated ★ 3.5
Doraemon the Movie: Nobita's New Great Adventure Into the Underworld - The Seven Magic UsersRated ★ 4.5
Doraemon: Nobita's DinosaurRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Mirror MirrorRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 5.0
Keroro Gunso the Super Movie 4: Crushing Invasion, Dragon WarriorsRated ★ 4.5
Keroro Gunso the Super Movie 2: The Deep Sea PrincessRated ★ 4.0
Keroro Gunso the Super Movie 5: Creation! Ultimate Keroro, Wonder Space-Time IslandRated ★ 3.5
Detective Conan: The Eleventh StrikerRated ★ 3.0
Detective Conan: Quarter of SilenceRated ★ 3.0