Titles you rated
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 5.0
Public EnemyRated ★ 4.0
As OneRated ★ 4.0
The Devil's GameRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 3.0
The ScentRated ★ 4.0
Another Public EnemyRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
Petty RomanceRated ★ 3.0
The Divine WeaponRated ★ 3.0
TroyRated ★ 3.0