Movies
Ratings
186
AladdinRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
The Techniques of FightingRated ★ 3.0
If OnlyRated ★ 5.0
A Frozen FlowerRated ★ 4.5
FameRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
The Phantom of the Opera at the Royal Albert HallRated ★ 4.0
Midnight SunRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 3.5
JokerRated ★ 5.0
WarcraftRated ★ 3.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 5.0