Movies
Ratings
174
F1: The MovieRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Dark NunsRated ★ 2.5
WickedRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5- PilotRated ★ 2.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
PonyoRated ★ 2.0
BarbieRated ★ 3.0
Before MidnightRated ★ 2.5
Before SunsetRated ★ 3.5
Before SunriseRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 2.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 2.0