Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Kaili BluesRated ★ 3.0
No Country for Old MenRated ★ 3.5
XixiRated ★ 3.0
Millennium MamboRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
Late AutumnRated ★ 4.0
Us and ThemRated ★ 4.0
Moonlit WinterRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 4.5
Officer Black BeltRated ★ 2.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
Kill Your DarlingsRated ★ 3.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.5
Killers of the Flower MoonRated ★ 4.0