Titles you rated
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
The Long SeasonRated ★ 4.5- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Joy of Life Season 2Rated ★ 4.0
Business as UsualRated ★ 3.0
Youth of MayRated ★ 4.5- Natsume Yujin-choRated ★ 4.5
Love Game in Eastern FantasyRated ★ 4.5- Love in the Big CityRated ★ 4.5
Gaus ElectronicsRated ★ 3.5
New Recruit Season 2Rated ★ 3.5
Classroom of the Elite Season 3Rated ★ 4.0
Classroom of the Elite Season 2Rated ★ 4.0
Even If I Fall in Love With YouRated ★ 3.5- To My StarRated ★ 3.5
Love for Love's SakeRated ★ 3.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.0
Goryeo-Khitan WarRated ★ 3.0
MIU404Rated ★ 4.0
Kimi ni wa TodokanaiRated ★ 3.0