Titles you rated
ParasiteRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Toy Story 2Rated ★ 4.0
I Am Not an Easy ManRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Legally BlondeRated ★ 4.0
Phantom DetectiveRated ★ 4.0
The Princess DiariesRated ★ 4.0
AmélieRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
My Wife Got MarriedRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.0