Movies
Ratings
450
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Blue ValentineRated ★ 3.5
A Rainy Day in New YorkRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 3.5
Voice of SilenceRated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
American PsychoRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 4.5
HarbinRated ★ 2.0
The FabelmansRated ★ 4.5
WickedRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5