Titles you rated
Thank YouRated ★ 4.0
Death to Snow WhiteRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
MovingRated ★ 3.5
To My HarryRated ★ 2.5
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
Beef Season 1Rated ★ 4.5
The Killing VoteRated ★ 2.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 3.5
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 3.5
Moon KnightRated ★ 3.5
HawkeyeRated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 3.5