Titles you rated
Good NewsRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Love ForecastRated ★ 1.5
BossRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
EscapeRated ★ 3.0
WickedRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0- 오늘도, 수고하셨습니다Rated ★ 3.0
Mission: CrossRated ★ 3.0
Land of HappinessRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
The ChildeRated ★ 3.0
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 2.5- Love ResetRated ★ 3.5
- Noryang: Sea of DeathRated ★ 4.0