Titles you rated
Love+SlingRated ★ 3.0
PersonaRated ★ 2.5
BurningRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 3.0
6 YearsRated ★ 3.0
High SocietyRated ★ 0.5
SearchingRated ★ 4.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
The KingRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
Little ForestRated ★ 4.5
Singin' in the RainRated ★ 4.0
FuryRated ★ 4.0
Be with YouRated ★ 4.0
The TableRated ★ 3.0
The Prince of EgyptRated ★ 3.0
Ben-HurRated ★ 2.5