Series
Ratings
120
Oh My GhostRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.0
The ProducersRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.0- The Sleeping WitchRated ★ 4.0
Gold TowerRated ★ 4.0- Do You Know Taekwondo?Rated ★ 3.0
Blade ManRated ★ 1.0
Twenty Years OldRated ★ 3.0
Rascal SonsRated ★ 3.0
Idle MermaidRated ★ 1.0- Strawberry Ice CreamRated ★ 4.0
- I Need a FairyRated ★ 2.0
When I Was The PrettiestRated ★ 4.0