Titles you rated
Terminator GenisysRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.0
AladdinRated ★ 2.0
ChicagoRated ★ 3.0
Incredibles 2Rated ★ 4.0
Partly CloudyRated ★ 3.5
The InternRated ★ 2.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 2.5
Now You See Me 2Rated ★ 2.5
The Secret Life of PetsRated ★ 2.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 2.5
SingRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 2.0
Kong: Skull IslandRated ★ 2.5
Alien: CovenantRated ★ 3.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 2.0
Little ForestRated ★ 3.0
BurntRated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 2.5