Movies
Ratings
251
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 3.5
Wall to WallRated ★ 1.5
HavocRated ★ 1.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
One Cut of the DeadRated ★ 4.5
Tony TakitaniRated ★ 3.5
Thelma & LouiseRated ★ 3.5
Heart BlackenedRated ★ 1.0
BorderRated ★ 3.5
SplitRated ★ 2.0
Body of LiesRated ★ 3.5
On the LineRated ★ 3.0
The Next Three DaysRated ★ 3.5
The FortressRated ★ 3.5
MoonRated ★ 3.5
Gangs of New YorkRated ★ 3.5