Titles you rated
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Law SchoolRated ★ 4.5
Hidden LoveRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0- 괴담 레스토랑Rated ★ 4.0
Blue Spring RideRated ★ 5.0
Toradora!Rated ★ 5.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 5.0
HorimiyaRated ★ 5.0
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 5.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 5.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 5.0- Kimi ni Todoke: From Me to You Season 3Rated ★ 5.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
Skip and LoaferRated ★ 5.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0